united-kingdom
logo_100
MAIL ADRESİ :

info@atillaersoy.com.tr

Yenişehir Mah. 33 Sok. 12/A

İskenderun/HATAY

Altın İğne – Atilla Ersoy Estetik | İskenderun

Altın İğne

Altın iğne nedir?
Altın iğne ameliyatsız cilt germe yöntemlerinden biridir. Cildi sıkılaştırır, gençleştirir, daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Ayrıca lekeleri giderir, gözenekleri sıkılaştırır, akne çukurlarını yok eder.

Altın iğne etkisini ne zaman gösterir?
Uygulamadan sonraki ilk günlerden itibaren altın iğnenin etkileri hissedilir. 1 ay içinde maksimum seviyeye ulaşır ve 3 aya kadar iyileşme devam eder.

Altın iğnenin etkisi ne kadar sürer?
Altın iğne uygulamasının sonuçları uzun süre kalıcıdır. En az 2-4 seanstan oluşan protokoller uygulamak gerekir. Tek seans altın iğne uygulaması genç bir ciltte etkisini 3 ile 6 ay arasında devam ettirilebilir. İleri yaşlarda bu süreler tek seans için daha kısadır. Uzun süre kalıcı sonuçlar için cilt uzmanı tarafından oluşturulan planı takip etmek etkili olacaktır.

Altın iğne uygulamasının avantajları nelerdir?
Birden fazla etkisi ile cilt gençleştirmenin yanı sıra cilt lekelerinden, akne ve yara izlerinden kurtulmanızı sağlar. Yüz hatlarını belirgin hale getirir. Ameliyatsız, izsiz, ağrısız yüz gençleştirme sağlar. Ayrıca yüz germe ameliyatları ile kıyaslandığında altın iğne fiyatları çok çok ekonomik bütçeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Altın iğne hangi cilt tedavilerinde etkilidir?
Sarkma ve cilt kırışıklıklarının giderilmesinde kullanılan altın iğne anti-aging koruma sağlar. Leke, akne ve yara izi gibi cilt sorunlarının tedavisinde kullanılır. Soluk ten, matlaşmış cilt rengi gibi yaygın cilt problemlerinin tedavisinde son derece etkili bir uygulamadır.

Altın iğne iyileşmesi kaç gün sürer?
İşlem yapıldıktan birkaç saat sonra kızarıklar önemli ölçüde geçer. Bir gün sonra işlemin cilt yüzeyindeki etkisi tamamen iyileşmiş olur.

Erkekler altın iğne yaptırabilir mi?
Altın iğnenin, özellikle sakal üstü bölgede çukur, yara izi gibi sorunları olan erkekler için ideal cilt bakımı olduğunu söyleyebiliriz. Derin alın çizgileri, kaş arası kırışıklıkları altın iğne ile giderilebilir.

Bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bir cevap yazın

Örnek Uygulamalarımız