united-kingdom
logo_100
MAIL ADRESİ :

info@atillaersoy.com.tr

Yenişehir Mah. 33 Sok. 12/A

İskenderun/HATAY

Bio Expander Uygulaması – Atilla Ersoy Estetik | İskenderun

Bio Expander Uygulaması

BIO-EXPANDER GENÇLİK AŞISI

Yüz şeklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio-Expander; cilt altına kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları destekliyor, hacim kazandırıyor. Sonuç olarak naturel bir görüntü elde edilebilir Üstelik cildiniz asla bir operasyon izi taşımıyor. Bio-Expander, protein ve nükleik asit içermiyor. Düz ve çapraz bağlara bir arada sahip bir ürün. Yanak boşlukları, alın kenarları, göz çevresi çukuru ve çene ovalinin yanı sıra dekolte, el üstleri ve alında da volümetrik etki açısından uygulanabiliyor. Konsantre içeriğinden dolayı da tüm konsantre ürünler gibi daha az miktarda kullanılarak aynı etkiyi yaratabiliyor.
Cilt sorunlarını sadece yaşlılıkla gelen sorunlar olarak ele alamayız. Bu sorunlar akne, leke, yara izleri, kılcal damar sorunları, yaşlanmayla direkt bağlantılı olmayan, psikolojik, genetik, çevresel şartlardan oluşan sorunlardır. Bunları elbette uygun ürünler kullanarak, cildin temizliğini ihmal etmeyerek ya da izler için uygun lazer tedavileri yaparak tedavi edebilirsiniz.

CİLT YAŞLANMASI ENGELLENEBİLİR Mİ?

Yaşlılık dediğimiz süreçle bağlantılı olan kısım; cildi nemli, gergin, parlak tutan ve bağ dokularımızda mevcut hylüronik asitin 20-30’ lu yaşlarda azalmasıyla direkt ilgilidir. Nemli olmayan, direnci zayıflatan cilt matlaşır, kırışır ve sarkar. Yanaklar yer yer çöker, hatta dudaklar incelir. Lazer esaslı birçok tedavi yöntemi oluşmuş sorunların etkisini hafifletmek içindir. Henüz bu sorunlar oluşmadan yaşlanma sürecini geciktirmek içinse Bio-Expander’dan yararlanabilirsiniz. 25’li yaşlardan itibaren cilde nem, parlaklık kazandıran sarkmaları önleyen hücreler azalır. Bunları kırışıklık ve çökmeler görülmeden yerine koyarsak yaşlanma sürecini yavaşlatmış oluruz. Bio-Expander bu amaca hizmet eden yeniliklerden biridir.

BIO-EXPANDER YENİ BİR BULUŞ MU?

Bio-Expander %100 saf ve konsantre hyalüronik asittir. Bu buluşa kadar hyalüronik asit elbette kullanılıyordu. Cilt serumlarında, kırışıklık tedavilerinde, tıpta hücre yenileme (doku rejenerasyonu) alanında kullanıldığı gibi; ortopedi alanında diz, omuz, kıkırdak dokusu yenilemeye yardımcı enjeksiyonlar olarak da birçok alanda kullanılıyor. Bio-Expander farklı olarak volüm ve nemlendirme olanağı daha yüksek bir formülle ve yüzde 100 saf olarak üretildi. Bu sebepten çok daha az miktarı daha uzun süre anti-aging etkisi sağlayabilmektedir Volüm ve gençleştirme etkisini bir arada yapabilen mevcut içeriklerden biridir.

ANTI-AGING’ TE YEP YENİ BİR KULLANMA ALANI

Bio-Expander hem cildin görünen yüzeyini yenileme, nemlendirme ve ışıltı kazandırma hem de elastikiyet kaybı, doku erimesi, yüzdeki çökmeler gibi volüm ihtiyacı olan bölgelerde kullanılmaktadır.

Bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bir cevap yazın

Örnek Uygulamalarımız