united-kingdom
logo_100
MAIL ADRESİ :

info@atillaersoy.com.tr

Yenişehir Mah. 33 Sok. 12/A

İskenderun/HATAY

Forlle’d – Atilla Ersoy Estetik | İskenderun

Forlle’d

Bilimin ışığında yapılan profesyonel cilt bakımı

Dünyanın önde gelen cilt bakımı profesyonellerinin ilk tercihi

Forlle’d in ileri teknoloji ile üretilen cilt bakım ürünleri, birbirleriyle mükemmel şekilde uyumludur ve yaş veya cilt tipine bakılmaksızın her kullanıcıya özel cildin ihtiyaçlarını karşılayan cilt bakımı rutinleri oluşturmaya imkan sağlar.

Sinerji yaratan özel formüller

Profesyonel ve bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen etkili, tek seansta gözle görülür sonuçlar yaratan, bakımlar sırasında ve sonrasında mutluluk veren, ekonomik, karlı ve seçkin bir cilt bakım ürünü olarak ayrıcalıklı merkezlerimizde başarı ile kullanılmakta ve son kullanıcıyla buluşturulmaktadır.

Forlle’d; Japonya’nın Nobel ödüllü cilt bakım ürünleridir. Birçok soruna karşı farklı ürünleri bulunan Forlled cilt bakımı ile kırışıklıklardan lekelere kadar birçok problem çözümlenebilmektedir. Hyaluronik asid içerikli ürünleriyle özellikle yaşlanma problemlerine karşı sıklıkla tercih edilen Forlled cilt bakımı, seçkin klinikler ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır.

Forlled cilt bakım ürünleri düşük seviyede hyaluronik aside sahip olması nedeniyle cildin derinliklerine kadar işleyerek yaşlanma karşıtı bir ürün olduğunu göstermektedir. Forlled cilt bakımı ürünlerinin etkilerinden bazıları ise şunlardır;

Tek seansta bile anında gözle görülür etki.

Sıradan moleküllere nazaran çok daha küçük moleküllere sahip olan hyaluronik asid içeriği nedeniyle cildin derinliklerine kadar etki edebilir.

Özel formüle edilmiş ürünlerin kombinasyonu birçok problemde kullanılır.

Daha uzun ömürlü etki sağlar.

Forlled cilt bakımı ile biden fazla sorunun çözümlenmesi sağlanmaktadır. En çok kullanılan tedavi yöntemleri temel terapi, bio dolgu terapisi ve detoks-akne terapisidir.

Temel Terapi: Tüm cilt tiplerine uygun olan bu terapi ile cilt nemlendirilmekte ve ciltteki renk eşitsizlikleri giderilmektedir. Cildi gençleştiren etkisi ile gözle görülür bir etki sunan temel terapi ile daha ışıltılı bir cilt ortaya çıkar. Temel terapide herhangi bir araç olmadan sadece cilde masaj yöntemi ile yedirilen ürünler cildin elastikiyetini yeniden kazanmasını ve toparlanmasını sağlar. Rutin cilt bakımının bir parçası olabilecek temel terapi ile cildinizin ihtiyacı olan şımarıklığı verebilirsiniz.

Bio Dolgu Terapisi: enjeksiyona gerek kalmadan gerçekleştirilen bio dolgu terapisi ile cildin fark edilir derecede gençleşmesi sağlanmaktadır. Seansların bitimi sonrasında enjeksiyonlu işlemle aynı sonuçların alındığı bu uygulamada cildin ihtiyaçlarına göre tedavi şekillenmektedir.

Detoks-Akne Terapisi: Yağlı ve akne gibi problemleri olan cilde sahip kişilere tavsiye edilen bu tedavide cilt temizlenmekte ve detoks etkisi sağlanmaktadır. Terapi ile cildin kendini yenilemesi sağlanarak birkaç seansta gözle görülür etkilere neden olur.

Bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bir cevap yazın

Örnek Uygulamalarımız