united-kingdom
logo_100
MAIL ADRESİ :

info@atillaersoy.com.tr

Yenişehir Mah. 33 Sok. 12/A

İskenderun/HATAY

G5 Zayıflama-Sıkılaşma – Atilla Ersoy Estetik | İskenderun

G5 Zayıflama-Sıkılaşma

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Diğer bir ismi ise darbeli masajdır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile sıkılaşma ve selülitli bölgelerin iyileşmesinde etkilidir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Deri ve yağ dokusu arasında meydana gelen bu ödemli yapılar G5 masajı ile tedavi edilir. Böylece bu yöntem sayesinde kan dolaşımı hızlanır, kaslar güçlenir ve selülit sorunu giderilir. Estetik açıdan sıkı bir görünüme sahip olan vücut G5 masajı sayesinde formunu yakalar. Selülit dışında G5 masajı ile fazla olan yağlar yakılır ve böylece bölgesel zayıflama sağlanır. Zararlı toksinleri dışarı atılarak nefes alabilen sağlıklı bir vücuda sahip olunur.

G5 Masajı Kaç Seanstır?

Selülit tedavisi ve bölgesel incelme de tercih edilen G5 masajı seanslar halinde yapılır. Yapılacak olan seansların sayısı hastaların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkar. Fazla yağları ve selülitleri bulunan hastaların seans sayıları da daha fazla olur. Genel itibariyle G5 masajı seans sayısı 3 ile 10 seans arasında değişiklik gösteriyor.

G5 Masajı Riskleri Ve Yan Etkileri Nelerdir?

G5 masajı son derece sağlıklı bir uygulamadır. Bu nedenle bu yöntemi kullanan kişiler duydukları memnuniyeti fazlasıyla dile getirirler. Uygulama sırasında verilen titreşimler sayesinde tüm hücreler harekete geçer ve böylece vücut fonksiyonları da görevlerini yerine getirmeye başlar. Bu özelliğinden dolayı G5 masajının herhangi bir riski ve yan etkisi bulunmaz.

G5 Masajının Faydaları Neler dir?

Bölgesel dolaşım,
Ağrı giderme,
Rahatlama,
Fazla yağların yakılması,
Cilt sıkılaştırma,
Cildin esnekliğini sağlama,
Toksin atma,
Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır,
Kemik yoğunluğunu arttırır,
Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.

30 yıldır var olan yöntemin uzun yıllardır kullanılıyor olması etkinliğinin bir kanıtıdır. Hiçbir yan etkisinin olmaması da rakiplerinden daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Haftada 1-2 kez (probleme göre belirlenir) 10 seans olarak uygulanır.

G5 Masajı Kimlere Uygulanmaz?

Kılcal damar problemlerin de,
Varis problemi olanlarda,
Emboli geçmişi olanlarda (pıhtı atma öyküsü)
Hamilelerde,
Emzirmenin ilk 6 ayından sonra,
Regli döneminde,
Açık yaralarda,
Geçmişinde kanser öyküsü olanlarda,
Aktif kanser hastalıklarında uygulama yapılmaz.

Bu yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Bir cevap yazın

Örnek Uygulamalarımız